top of page
logo_spersonalizowana karma BARF.png
Główna: Witaj

Jeśli należysz do tych szczęściarzy, którym towarzyszy kot to dobrze trafiłeś!

Zadbaj o niego w najlepszy możliwy sposób – poprzez zdrową dietę!

dźwięk odtwarzany jest po najechaniu myszką na obraz

Z duszą naukowca i sercem prawdziwej kociary przygotuję dla Twojego wdzięcznego towarzysza pełnowartościową karmę BARF indywidualnie dostosowaną do jego potrzeb - tak samo jak robię to dla mojej cudownej kotki Mori (to właśnie ona jest tutaj na wszystkich zdjęciach).

Świeża karma BARF czy przepis na karmę?

W zależności od tego czy chcesz samodzielnie przygotowywać zdrowie jedzonko dla swojego kociaka czy wolisz, abym Ci w tym pomogła oferuję dwie opcje

BARF to powrót do natury

Każdy kot jest mięsożercą!
 
mieszanka_png.png

Karma BARF (Biologically Appropriate Raw Food) to posiłek odwzorowujący pokarm kotów w ich naturalnym środowisku. Składa się z surowego mięsa wraz z podrobami oraz naturalnych suplementów (takich jak algi morskie czy drożdże browarnicze).

Każdy kot jest inny, a więc i karma dla każdego z nich powinna być dopasowana. Dla każdego kociaka przygotowuję indywidualną mieszankę na bazie tego jakie mięska mu smakują oraz tego jakie ma potrzeby żywieniowe.

Karma, którą przygotowuję nie zawiera żadnych sztucznych konserwantów, ulepszaczy i wypełniaczy.

Dowiedz się jak przygotowuję karmę

Koniec z ciągłym poszukiwaniem "lepszej" karmy!

Przyznaj się - ile puszek karmy musiałeś wydać znajomym, bo Twój kociak powiedział stanowcze "nie"? Albo ile kotów w okolicy jest przez Ciebie regularnie żywionych?

Karma ma być nie tylko zdrowa, ale i smaczna! To Ty wybierasz jakie mięska mają znaleźć się w przepisie (jednocześnie ja chętnie doradzę). Kot, który jest żywiony BARFem dostaje pełnowartościowy posiłek, więc nie poszukuje bezustannie czegoś "lepszego" do zjedzenia.

 

Trzeba jednak pamiętać, że przestawienie kota na dietę BARF po latach żywienia karmami przemysłowymi może wymagać od nas trochę cierpliwości.

Poczytaj dlaczego tak się dzieje.

Mori się oblizuje_PLUS_talerzyk_przycięcie_cienie_mini.jpg

Co zmieni się, gdy mój kociak zacznie jeść zdrową karmę BARF?

Prawidłowo przygotowany i indywidualnie dopasowany posiłek BARF to nieporównywanie lepsza forma żywienia kotów od nawet najwyżej jakości karm przemysłowych. Organizm kota dostaje wszystko czego potrzebuje a jednocześnie nie jest obciążony żadnymi dodatkami jak w przypadku karm "puszkowych". 

Bardzo szybko zaobserwujesz to po tym, że:

  • kociak jest w świetnym nastroju i pełen energii 

  • ma piękne, błyszczące futerko, które świadczy o jego dobrym stanie zdrowia

oraz to, że

  • kupki kociaka przestały śmierdzieć - to jest naprawdę ogromna różnica! BARF jest karmą wysokostrawną, w rezultacie czego kupki są niewielkie i prawie bezwonne. To ulga dla jego układu pokarmowego i dla naszego nosa!

W jakiej formie jest ta karma?

Świeżo przygotowaną karmę dzielę na dobowe porcje dla Twojej pociechy i pakuję w woreczki. A Ty po prostu te paczuszki u siebie mrozisz.

 

Aby zapewnić zdrowy, świeży posiłek swojemu kociakowi jedyne co musisz zrobić to przełożyć jeden woreczek do lodówki każdego wieczoru, aby rozmroził się na kolejny dzień. To wszystko!

odważanie porcji.jpg

Dostawa

Zamówioną karmę możesz odebrać osobiście w Poznaniu lub otrzymać przesyłką tego samego dnia nawet na drugim końcu Polski!

więcej informacji

Dlaczego przygotowuję jedzonko dla kotów?

Poznaj moją motywację do przygotowywania świeżych, zdrowych posiłków dla kotów - na imię ma Mori.


Adoptowałam ją z hodowli w styczniu 2020 r i od tego czasu jesteśmy nierozłączne. To dla niej nauczyłam się przygotowywać karmę BARF. Obserwowanie jak Mori zajada się BARFem i jak dobrze służy to jej zdrowiu sprawia mi wiele radości. Właśnie dlatego postawiłam podzielić się moim doświadczeniem z innym opiekunami tych niesamowitych zwierząt.

więcej o mnie

Moja kotka Mori_cień_ z tłem_edited.jpg
bottom of page